2022

Wedstrijden om de Henk Egging Wisseltrofee
3 en 4 september in Lelystad

1e wedstrijd – zaterdag – start 12:00 uur

naamzeilvoeringTRfinishtijdgecorr. tijdpunten
Wawaru, Sommersault 26, Klaas Parrelgeen spi of gennaker14613:34:3801:04:491
Adelaide, Tek 35, Paul Hofman, Ellenoor, Karst Hoogenboomscreacher, geen spi15513:40:3601:04:542
Caribou, Dragonfly 920 touring, Zieger Driesenspinaker14113:34:4301:07:103
Yippie Yo, F-31 CC, Rudolf de Willigenscreacher13113:28:3401:07:364
Fuchur, F-33, Jan-Willem van Crevelspi, geen code 012213:22:2901:07:375
Let’s Tango, Corsair 28EC, Marcel Hoek en Wilma van Bruggecode 0, geen spi13713:32:5901:07:526
Aventurijn, Corsair 31, Rinnert van Basten Batenburgcode 012913:28:3401:08:397
Lafi Bala, Corsair 36, Annemarie de Weijer en Harald Kempercode 0, geen spi13213:32:5201:10:218
Playstation 3, F31R, Marcel Bokkerinkscreacher12013:24:5301:10:449
Ragebol, TRT 1200, Frans Kuypersgenaker12113:25:4301:10:5010
Trinity, F-85 SR, Nico Peursumscreacher12413:27:5201:10:5211
Challenger, Corsair 36, Cees van Dongenspi12613:29:2601:10:5912
Equinox, Hughes 37, Renzo van der Plas en Edithspi en screacher12913:33:5501:12:4813
Thriller, F-32, Arno Molenaarrating 11611613:26:3301:14:3714
Tabé, Changmei 29, Bram van de Loosdrechtalleen fok en grootzeil14713:52:0301:16:1315
Wetterjuffer, Dragonfly 32, Daam van der Leijcode 0, geen spi13013:45:1901:21:0116

2e wedstrijd – zaterdag – start 14:15 uur

naamzeilvoeringTRfinishtijdgecorr. tijdpunten
Yippie Yo, F-31 CC, Rudolf de Willigenscreacher13115:13:3600:44:441
Fuchur, F-33, Jan-Willem van Crevelspi, geen code 012215:11:3700:46:242
Adelaide, Tek 35, Paul Hofman, Ellenoor, Karst Hoogenboomscreacher, geen spi15515:27:1700:46:383
Challenger, Corsair 36, Cees van Dongenspi12615:15:1300:47:474
Aventurijn, Corsair 31, Rinnert van Basten Batenburgcode 012915:17:2700:48:255
Playstation 3, F31R, Marcel Bokkerinkscreacher12015:13:3600:48:506
Wawaru, Sommersault 26, Klaas Parrelgeen spi of gennaker14615:27:1300:49:287
Ragebol, TRT 1200, Frans Kuypersgenaker12115:15:3900:50:078
Let’s Tango, Corsair 28EC, Marcel Hoek en Wilma van Bruggecode 0, geen spi13715:24:2200:50:389
Lafi Bala, Corsair 36, Annemarie de Weijer en Harald Kempercode 0, geen spi13215:21:5200:50:3910
Thriller, F-32, Arno Molenaarrating 11611615:13:4900:50:4211
Caribou, Dragonfly 920 touring, Zieger Driesenspinaker14115:27:0500:51:0712
Equinox, Hughes 37, Renzo van der Plas en Edithspi en screacher12915:22:1000:52:0413
Trinity, F-85 SR, Nico Peursumscreacher12415:19:3400:52:0414
Tabé, Changmei 29, Bram van de Loosdrechtalleen fok en grootzeil14715:38:2100:56:4215
Bora, Dragonfly 10 m, Arjen en Henny Trompcode 0, geen spi13015:29:3900:57:2516
Wetterjuffer, Dragonfly 32, Daam van der Leijcode 0, geen spi13015:31:1700:58:4117

3e wedstrijd – zondag – start 10:00 uur

naamzeilvoeringTRfinishtijdgecorr. tijdpunten
Fuchur, F-33, Jan-Willem van Crevelspi, geen code 012210:52:1500:42:501
Playstation 3, F31R, Marcel Bokkerinkscreacher12010:52:4000:43:532
Let’s Tango, Corsair 28EC, Marcel Hoek en Wilma van Bruggecode 0, geen spi13711:00:3000:44:103
Yippie Yo, F-31 CC, Rudolf de Willigenscreacher13110:57:5400:44:124
Thriller, F-32, Arno Molenaarrating 11611610:51:3300:44:265
Adelaide, Tek 35, Paul Hofman, Ellenoor, Karst Hoogenboomscreacher, geen spi15511:09:4200:44:586
Aventurijn, Corsair 31, Rinnert van Basten BatenburgCode 012910:58:4200:45:307
Caribou, Dragonfly 920 touring, Zieger Driesenspinaker14111:04:2500:45:418
Wawaru, Sommersault 26, Klaas Parrelgeen spi of gennaker14611:07:4800:46:269
Calypso, F-24, Tom Siemerink en Cora de Haasgennaker15611:13:4400:47:1610
Challenger, Corsair 36, Cees van Dongenspi12610:59:3900:47:2011
Equinox, Hughes 37, Renzo van der Plas en Edithspi en screacher12911:04:3600:50:0512
Ragebol, TRT 1200, Frans Kuypersgenaker12111:01:4100:50:5913
Bora, Dragonfly 10 m, Arjen en Henny Trompcode 0, geen spi13011:11:2500:54:5614

Einduitslag HET 2022

naampositie/punten
1e wedstr.
positie/punten
2e wedstr.
positie/punten
3e wedstr.
punten
totaal
classer.
totaal
Fuchur52181
Yippie Yo41492
Adelaide236113
Playstation 3962174
Wawaru179175
Let’s Tango693186
Aventurijn757197
Caribou3128238
Challenger12411279
Thriller141153010
Ragebol108133111
Lafi Bala810153312
Equinox1313123813
Trinity1114154014
Calypso1718104515
Tabé1515154516
Bora1716144717
Wetterjuffer1617154818

Laat een reactie achter